Ādas virsmu aizsarglīdzeklis Softcare 712220

31843−8569

Noliktavā Rīgā: 13
Noliktavā Daugavpilī: 2

27.00 €

Softcare Leather Protector ir augstas kvalitātes aizsarglīdzeklis dabīgās ādas mēbelēm un citiem dabīgās ādas izstrādājumiem. Tas veido neredzamu aizsargkārtu, pasargājot no praktiski visu veidu netīrumiem, mitruma un taukainiem pleķiem. Softcare Leather Protector piemērots visu veidu dabīgās ādas, zamša un nabuka virsmām, kā arī ādas jakām, somām un citiem ādas izstrādājumiem. Nemaina ādas struktūru, krāsu vai gaisa caurlaidību. Ar vienu flakonu iespējams aizsargāt piecvietīga dīvāna virsmu vai 5-6 m² ādas. Pēc produkta lietošanas ādu ir viegli kopt.
Tilpums: 500 ml
Ražotājvalsts- Somija
„SOFTCARE” ir pēc jaunākās tehnoloģijas ražoti kopšanas un aizsardzības līdzekļi. Tie ir ieguvuši augstu reputāciju un atzinību ne tikai Ziemeļvalstīs, bet arī visā Pasaulē.Mūsdienu ķīmiskajā pasaulē arvien vairāk pieaug pieprasījums pēc produktiem, kas nesatur kaitīgus piejaukumus. Kā izplatītājs kopā ar ražotājiem, mēs esam par dabai un patērētājiem draudzīgiem produktiem un vēlamies parādīt ceļu uz tīru vidi un drošu šo produktu lietošanu.
Ir noliktavā, preci var apskatīt salonā Larus.

Izpārdošana & Atlaides

Larus.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu pirkšanas pieredzi. Noklikšķinot uz 'Piekrītu' vai pārlūkojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā.