RU    LV    EN
Mēbeļu salons LARUS | P-S: 10:00-19:00 | Sv: 10:00-17:00

Dīvānu komplekts Icon

Dīvānu komplekts Icon - stilīgs un mūsdienīgs risinājums jūsu dzīvoklim vai mājai, ja vēlaties ērtu un komfortablu dīvānu, kas spēj skaisti aizpildīt telpu.  Labi izskatīsies gan plašos mājokļos, gan mājokļos ar ierobežotu platību.  
Cena norādīta par dīvānu komlektu 3+2 ( trīsvietīgs un divvietīgs dīvāns) .
Ir noliktavā, preci iespējams apskatīt salonā Larus.
Jums ir iespēja papildus pasūtīt kvadrātveida pufu no šī pašas kolekcijas(skat. attlēlu zemāk).
Izmēri:
2vietīgs dīvāns – 209cm x 97cm x H85cm
3vietīgs dīvāns – 249cm x 97cm x H85cm
Augstas kvalitātes somu dīvāns, roku darbs. Pildījumā tiek izmantotas elastīgas jostas no silikona poliestera šķiedrām. Tām piemīt augsta elastība un ātra atjaunošanās pēc saspiešanas, kas dīvānu padara īpaši komfortablu. Pildījums kalpos ilgi – tas ir izgājis slodzes(ekspluatācijas) pārbaudes un ir ugunsdrošs. 
Karkass: koks, finieris
Pildījums: īpaši elastīgs putu poliuretāns, sintipons 
Apdares materiāls: audums 
Valsts: Somija
Plaša audumu izvēle un krāsu spektrs, iespējamas dažādas komplektācijas. Cena var atšķirties izvēloties citu komplektāciju vai citu audumu apdarei. Cena atkarībā no individuālā pasūtījuma (izpildes laiks – 1.5 mēn.). Par citu komplektāciju cenām un izmēriem jautāt pārdevējam.


2510.00 €
Larus.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu pirkšanas pieredzi. Noklikšķinot uz 'Piekrītu' vai pārlūkojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā.
Piekrītu | Vairāk informācijas