Par mums

SIA "LARUS" ar 15 gadu pieredzi mēbeļu tirdzniecībā piedāvā visas nepieciešamās mēbeļu grupas, lai katrs klients varētu ērti un gaumīgi iekārtot savu mājokli.

Salonā piedāvātais ādas mēbeļu sortiments ir visplašākais Latvijā. Plašā klāstā salonā ir izstādītas mēbeles visdažādākajām gaumēm un prasībām. Interjera aksesuāri (dekori, pulksteņi, gleznas, trauki), krēsli, ēdamgaldi, žurnālgaldiņi, guļamistabas iekārtas, virtuves iekārtas, biroja mēbeles, sekcijas, dīvāni u.c. mēbeles.

"LARUS" profesionāli izprot cilvēku interesi un vēlmi radīt ap sevi skaistu un ērtu dzīves vidi, tādēļ visām aplūkojamām mēbelēm ir piemeklēts pēc iespējas labākais dizains un funkcionālais novietojums, lai ikviens salona apmeklētājs varētu smelties radošas idejas mājokļa un biroja iekārtošanai.

Mūsu sadarbības partneri un mēbeļu piegādātāji ir pasaules vadošās firmas no Itālijas, Spānijas, Portugāles, Somijas, Dānijas un citām valstīm.

Kopš 2008.gada sākuma mēbeļu salonā ir veikta rekonstrukcija, salons ir paplašināts divas reizes un kopējā tirdzniecības telpu platība sasniedz 6000 m2.

Iegādājoties mēbeles mēbeļu salonā "LARUS", jums tiek nodrošināts pilns serviss – mēbeļu piegāde, montēšana, uzstādīšana, garantijas apkalpošana un remonts.

Jebkurš, kam interesē pēc iespējas gaumīgāk un ērtāk iekārtot mājokli vai biroju, tiek aicināts apmeklēt mēbeļu salonu "LARUS". Mūsu adrese  Dārzciema iela 39, Rīga un  Inženieru iela 1, Daugavpils.